HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
Tarihçe

İbili Makine Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. ve Işık Lazer Makine Metal San.Tic. Ltd. Şti. kardeş kuruluştur. Işık Lazer Makine Metal San.Tic.Ltd.Şti. sac işleme ko-nusunda üst düzey bir tecrübeye sahip olup sürekli özelliklerini yenileyen ve geliştiren bir firmadır. İbili Makine Tekstil San Ltd Şti tasarım, üretim konularında tecrübeli mühendisler ve uzman personelden oluşan dinamik bir kuruluştur. Bu firmanın işbirliği sonucu Otomatik (ROBOT) İplik Birleme Makinası, Balabanlı İplik Birleme Aktarma (Final Sarım) , Balabanlı Boya Yumuşak Sarım, Mekikli İplik Aktarma, Mekikli Katlama Makinesi, Çile yapma, Kelep Makinesi gibi makine ve ekipmanları geliştirilerek sanayinin hizmetine sunulmuştur.

Firmamız 1985 yılında Sefer İBİLİ Şehre küstü Mahallesinde AKCAN PLATİN MAKİNA 60 metre karelik küçük çaplı bir atölye olarak kuruldu.1992 yılında Ünal’dı Mahallesine büyüyerek 200 metre kare alan başlamıştır o tarihlerde gelişmiş sanayi sek-töründe büyük bir ihtiyaç olan halı dokuma tezgâhı, çalışmalar yapılmakda idi imalatçı firmalar makinelere büyük paralar vermektedir. İBİLİ MAKİNA bu sektörde hızlı adımlar atarak 1997 yılında Gaziantep ilk Masra Makinasını yaptı, 2000 yılında 600 metre karelik çalışma alanı ile İbili Makine pazarı konusunda bölgesine hâkim, Türkiye ve yurtdışında satış yapmaktadır.

2010 Yılında 2500 metre kare alanda İbili Makine Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. ve Işık Lazer Makine Metal San.Tic. Ltd. Şti. ile aynı çatı altında birleşerek halı, tekstil sektörüne yönelik her türlü makinelerin imalatına başlayan firmamız Tekstil Makineleri ürettiği ürenleri sanayicilerin hizmetlerine sunmuştur, Gaziantep de bir ilke imza atarak Lazer kesim makinesi, Büküm Makinesi, CNC Torna, CNC işlem merkezi vb. makinelerimiz ile İbili Makina halen Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine devam etmekte olup yenilikleri kendisine ilke edinmektedir.

ONLİNE KATALOG

Aşağıda bölümde bulunan e katalog için tıklayınız bölümünden kataloğun pdf halini inceleyebilir, dilerseniz bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

widget
Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading